> Hlavná stránka | O nás | Naši partneri

Naši partneri

CIG Pannónia Életbiztosító má v súčasnosti tri hlavné predajné kanály dostupné na produkty životného poistenia: Alternatívne siete, Vlastná sieť, Kompozitná sieť.

Alternatívne siete

Predajné kanály Životnej poisťovne CIG Pannónia mimo jej vlastnú sieť sa označujú ako „Alternatívny predaj“. Tento termín sa vzťahuje predovšetkým na partnerstvo spoločnosti s nezávislými poisťovacími agentmi.

Spoločnosť sa od začiatku svojho pôsobenia zameriava na zvyšujúci sa počet svojich partnerov zapojených do predaja a už pracuje na zriadení formy spolupráce s nimi, ktorá je prospešná pre všetky strany a udržateľná v dlhodobom horizonte. Alternatívni obchodní partneri predávajú celý sortiment produktov a ich zapojenie do vývoja produktov umožňuje spoločnosti ponúkať produkty, ktoré plne zodpovedajú potrebám trhu. Počet našich zmluvných partnerov, rovnako ako príjmy, ktoré vytvárajú, dynamicky rastú od doby, kedy spoločnosť vstúpila na trh.  V tejto dobe má spoločnosť 227 predajných partnerov, to znamená viacnásobných a viazaných zástupcov pokrývajúcich územie celej krajiny.

Naším cieľom je poskytovať partnerom komplexné služby, udržiavať s nimi osobný kontakt, ponúkať vlastné vzdelávacie programy a podporovať snahy služby zákazníkom.  Spoločnosť taktiež poskytuje poisťovacím maklérom predávajúcim naše produkty aktualizované informácie, nástroje a materiály pre obchodné aktivity.