> Hlavná stránka

Eurové investičné životné poistenie - Pannónia Pro

Poistenie na celý život pre Vás!

Poistenie s názvom Pro je tzv. investičné životné poistenie. Patrí do skupiny whole life, pretože je to poistenie na celý život a je to bežné platenie poistného. V ponuke podielových fondov možno nájsť Eurový akciový podielový fond Warren Buffett Pro, ktorého poistná ochrana je veľmi pružná, takže klientom ponúka optimálne a spoľahlivé riešenie.

Na to, aby ste s Vašimi investovanými peniazmi vedeli čo najefektívnejšie zarábať, máte možnosť využiť bezplatnú službu. Táto služba je Navigátor. Pomocou služby Navigátor, poisťovňa sa snaží o neutralizáciu vplyvov, ktoré možno pozorovať na peňažnom a kapitálovom trhu, a ktoré vedú často k veľkým výkyvom vo výnosoch: v prípade poklesu kurzu o minimalizovanie strát, v prípade vzostupu kurzu zase o maximalizovanie výnosov a to prostredníctvom pohybu akumulovaného kapitálu medzi podielovými fondmi.

Navigátor je ako nočný strážnik, ktorý je bdelý aj vtedy, keď každý iný spí. Chráni naše hodnoty.

Ďalšie informácie nájdete na stránke Navigátor.

Odmeňujeme vernosť a dôveru!

Zaviedli sa rôzne Vernostné Bonusy Pannónia:

Aktuálne platné poistné podmienky poistenia Pannónia Pro si môžete stiahnuť v Pdf formáte z našej stránky - Tlačivá.

Vyššie uvedené informácie sú iba informatívneho charakteru, nepovažujú sa za záväzok ani za poistný návrh.

V prípade ďalších otázok, prosíme Vás vyplňte nižšie uvedený formulár, a naši spolupracovníci Vám zodpovedajú všetky Vaše otázky čím skôr.


 

Skontaktujte nás!

Naši spolupracovníci sú k Vám dispozícii. Prosíme Vás, ak máte záujem o existujúcu zmluvu, v prípade rýchlejšieho spracovania, zadajte číslo poistnej zmluvy.


Prosíme Vás, napíšte rad čísiel na obrázku do poľa vedľa neho. Ak chcete nový rad čísiel, kliknite na obrázok!